Начало / Последни новини / Младшата на ОФК Спартак с поредно поражение

Младшата на ОФК Спартак с поредно поражение

Юношите младша възраст до 17 години на плевенския Спартак записаха 2:5 в София срещу Левски-Раковски. Двубоят бе от 23-ия кръг на националното футболно първенство. За пореден мач плевенчани „помогнаха“ за загубата си, чрез елементарни грешки. Още в 5-ата минута топката навести мрежата им. След 20 минути Стефан Начев разигра със съотборник, надбяга защитниците и търкулна топката покрай вратаря за 1:1. Полувремето свършваше, когато гостите допуснаха груба грешка и получиха второ попадение. Четвърт час след почивката нападател на домакините нанесе удар от движение и третия гол в плевенската врата бе факт. Секунди по-късно поредна колективна грешка на спартаковци доведе до 4:1. Веднага след това Начев и Теодор Василев направиха двойно подаване, последния се озова сам срещу вратаря и го преодоля за 4:2. Плевенският тим пренесе играта в половината на съперника. Увлечени в атака футболистите на Спартак отвориха свободни пространства в тила си и домакините се възползваха, забивайки пето попадение малко преди края.