Начало / Последни новини / Младшата на ОФК Спартак падна с 0:5 в Благоевград
Spartak-futbol-uno6i-ml

Младшата на ОФК Спартак падна с 0:5 в Благоевград

Поредно тежко поражение – 0:5 понесе плевенския Спартак. Нанесе му го Пирин в Благоевград във футболна среща от 29-ия кръг на елитната група на юношите младша възраст до 17 години. Резултатът отразява точно показаното на терена. Домакините не показаха кой знае каква класа, съперника им обаче бе посредствен. Въпреки това можеше да реализира поне почитен гол. Възможности за такъв се откриха пред Даниел Досев, Марио Николаев и Стефчо Начев. Пиринци взеха инициативата още с началния съдийски сигнал. Развръзката стана факт още до почивката, когато плевенския тим изоставаше с 0:3. Картината се запази и през второто полувреме. Топката спря още два пъти в мрежата на спартаковци. Допуснатите от тях грешки създадоха напрежение пред вратата им още няколко пъти.