Начало / Последни новини / Младежите на Левски /Левски/ аут от турнира за купата на България

Младежите на Левски /Левски/ аут от турнира за купата на България

Едноименният тим на град Левски отпадна от турнира за купата на България по хандбал за младежи до 19 години. Това стана факт в шуменската зала „Плиска“, която бе арена на мачовете от квалификационна група Б. В нея съперници на левскарите бяха съставите на Локомотив /Горна Оряховица/, Спартак /Варна/ и Раховец 2008 /Горна Оряховица/. Левски не успя срещу нито един от тях. В първата среща го победи Локомотив с 23:11. После варненци взеха мача с 25:12. Стана оспорвана битка с Раховец 2008, но горнооряховския тим я спечели с 11:9.

За финалния турнир, който ще се проведе в Шумен на 15 и 16 февруари се класираха Локомотив /Горна Оряховица/ и Спартак /Варна/.