Начало / Последни новини / Мишо Иванов девети на дългия скок

Мишо Иванов девети на дългия скок

След четвъртото място в скока на височина, Михаил Иванов се класира девети в дългия скок. Резултатите на възпитаника на Георги Гетов и СКЛА Спартак /Плевен/ са от балканския шампионат по лека атлетика за юноши и девойки под 20 години в Питещи /Румъния/. В най-добрия си опит брата на Тихомир Иванов записа 6.73 метра. Направи го от трети път. Той започна с 6.67 м. След това се приземи в пясъка на 6.71 м. Другият българин в състезанието Мартин Георгиев се класира шести с 6.80 м. Шампион стана Панагио Манцурогиани от Гърция със 7.62 м. Сребърният медал е за албанец, а призовата тройка допълни представител на домакините.

Снимка: atletikabg.com