Акценти

Министърът на туризма идва на работна среща утре в Плевен

Министърът на туризма Николина Ангелкова идват утре за работна среща в Плевен. От 11.00 часа в зала „Плевен“ в Областната администрация ще се състои среща дискусия на тема „Бранд България“. Форумът ще се проведе по инициатива на Министерството на туризма и под патронажа на председателя на 43-ото Народно събрание Цецка Цачева.
В работната среща ще участват Министърът на туризма Николина Ангелкова, областният управител Ралица Добрева, кметът проф. д-р Димитър Стойков, представители на местни и регионални браншови структури.

Прочетете също:

Пловдив спечели XXII ученическо състезание Млад спасител, а отборът на Варна върна намерена сума пари

С много емоции и вълнение завърши XXII Национално ученическо състезание „Млад спасител“, съобщиха от МВР …