Начало / Последни новини / Мизия трудно се даде на лидера

Мизия трудно се даде на лидера

Закъсалият Мизия отстъпи с 1:2 в Кнежа на първия в класирането на Северозападната Трета аматьорска футболна лига – Кариана /Ерден/. Двубоят бе от 11-ия кръг на първенството. Тимът от монтанското село бе по-добрият. Младият Николай Николов откри резултата, половин час след началния съдийски сигнал. В 55-ата минута обаче бившия бранител на плевенския Спартак – Стенислав Георгиев изравни, отбелязвайки си автогол. Четвърт час по-късно лидера на гостите Евгени Игнатов нахлу отляво, центрира и Васил Тачев вкара с глава победното попадение. Силен мач за вратаря на Мизия който спаси чисти голове след удари на Николов, Тачев и два пъти на Игнатов.