Начало / Последни новини / Мизия с успех в Козлодуй

Мизия с успех в Козлодуй

Мизия /Кнежа/ се наложи с 2:1 над Първа атомна. Приятелската футболна среща се игра в Козлодуй. Получи се равностоен мач, а резултата можеше да е по-голям. Половин час след началния съдийски сигнал футболист на гостите центрира, последва удар, вратаря изби, но опитния Десислав Русев шутира неспасяемо в мрежата на домакините. В началото на второто полувреме бранителите на Мизия се засуетиха, съперник прехвърли топката зад тях и негов съотборник надигра вратаря на Кнежа за 1:1. В 70-ата минута Георги Пецински нахлу отдясно, финтира защитник и стреля премерено за крайното 2:1. После Русев бе близо до втори гол. Малко след това и юношата Митко Трънски се размина с попадение. Той и още един от юношите на тима играха цяло второ полувреме. Козлодуйци също имаха своите възможности за попадение, но ги пропиляха.

Снимка: bnr.bg