Начало / Последни новини / Мизия отнесе 0:6 в Ловеч

Мизия отнесе 0:6 в Ловеч

С тежко поражение започна поредицата от приятелски футболни срещи на Мизия /Кнежа/. В Ловеч го разби местния Литекс с 6:0. Това бе най-малкото с което се отърваха гостите. Неприятностите им започнаха още след началния четвърт час. Тогава се контузи централния бранител Адриан Иванов. Излизането му доведе до размествания в защитата, които се оказаха пагубни. Малко след това Георги Търтов изпрати топката в мрежата на Мизия. В 35-ата минута пък Христо Кирев удвои аванса на ловешкия тим. Почивката дойде след попадението на Методи Костов. Веднага след нея Литекс започна с нов състав, а Искрен Писаров реализира четвъртия гол за домакините. Минути по-късно Добромир Бонев също надигра вратаря на Кнежа. В 61-ата минута Кирев оформи крайното 6:0. Десислав Русев имаше единствената възможност за почетно попадение, но ловешките бранители го догониха и спряха с фаул.