Начало / Последни новини / Мизия /Кнежа/ на Ива Найденова-Данчева с победа в Козлодуй

Мизия /Кнежа/ на Ива Найденова-Данчева с победа в Козлодуй

Втора победа записа Ива Найденова-Данчева начело на мъжкия футболен тим на Мизия /Кнежа/. Селекцията й спечели с 4:3 приятелската среща в Козлодуй срещу местния Първа атомна.

Стана резултатен двубой, но не особено качествен, заради тежкия терен. Той бе причината съперниците да дадат по една жертва. Любомир Василев от домакините напусна с разтежение. Доста по-сериозна е контузията на Данаил Йозов от гостите, който изкълчи глезен и ще е извън терена за неопределено време. Двубоят започна кошмарно за тима на Найденова-Данчева и играещия й помощник Димитър Петров. Липсата на концентрация бе наказана с три попадения в началните 20 минути. Едва след това състава от Кнежа заигра както трябва и до почивката намали на 2:3. В 40-ата минута Кирил Даскалов засече центриране на съотборник за 1:3. Той повтори същото секунди преди почивката и пасива на отбора му бе стопен до един гол. Равенството стана факт още в началото на втората част, когато с воле от 25 метра Георги Галинов заби топката в мрежата. Четвърт час преди края защитник на домакините докосна топката с ръка и Милен Тонев реализира отсъдената дузпа за окончателното 4:3.