Начало / Последни новини / Мизия изпусна победа в Козлодуй

Мизия изпусна победа в Козлодуй

Мизия /Кнежа/ и Първа атомна завършиха 3:3 в Козлодуй в среща от 8-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Съперниците направиха зрелищен мач, поделяйки си надмощието в по едно полувреме. Първото бе за домакините. Четвърт час след началния съдийски сигнал те вече имаха два гола преднина, чрез точно изпълнена дузпа от Николай Ганчев и Георги Красимиров. В средата на полувремето обаче Владислав Симеонов също изпълни прецизно дузпа – 2:1. Козлодуйският тим обаче натискаше и пропусна да реши мача още до почивката. След нея гостите бяха коренно преобразени и това се доведе до корекции в резултата. Първо в 52-ата минута Едис Селимински изравни. В 84-ата Милен Тонев даде аванс на отбора от Кнежа. После пропусна да вкара още веднъж. Вместо това секунди преди края Любен Вълков спаси точката на домакините – 3:3.

Снимка: Фейсбук