Начало / Последни новини / Мизия загуби голово шоу в Кнежа

Мизия загуби голово шоу в Кнежа

В мач с осем гола Мизия отстъпи в Кнежа на Ботев /Луковит/ с 3:5. Това бе поредния приятелски футболен двубой на съперниците в хода на подготовката им за новия сезон. Гостите бяха по-добри и това бе логично, тъй като съперника им все още селектира състава. Противниците се познават отлично, защото половината играчи на Ботев играха през миналия сезон за Мизия. Получи се спаринг с открит футбол и това бе причината за головото шоу. Атанас Георгиев откри резултата в полза на луковитския тим. След това Младен Младенов удвои аванса. После Петьо Славчев върна интригата – 1:2. Николай Илиев постави точка на спора преди почивката с трето попадение за селекцията на Ивайло Петков. През второто полувреме отбора му чувствително намали темпото. Въпреки това вкара още два пъти. Точни бяха Милен Тонев и Митко Милчев. В оставащото време до края Борислав Петков и Иван Калеев направиха загубата на домакините по-прилична.