Начало / Последни новини / Локомотив с победа в Белоградчик

Локомотив с победа в Белоградчик

Юношите старша възраст на Локомотив победиха в Белоградчик местния Град с 3:0 в отложена среща от 10-ия кръг на квалификационна група Е на държавното първенство по волейбол. Това е втория двубой между съперниците от началото на сезона. В 3-ия кръг червенобрежкия тим се наложи със същия резултат в Червен бряг. В сегашния мач интрига имаше в първите му две части. Срещата започна изключително оспорвано, а резултата се движеше точка за точка. Накрая обаче домакините не издържаха и отстъпиха с 22:25. Тази картина се повтори и във втория гейм, но този път червенобрежкия тим спечели с 25:21. В третата част гостите доминираха тотално, позволявайки на съперника да запише едва 13 точки.

С по пет победи и загуби и 15 точки, локомотивци са непоклатими на четвъртото си място в класирането.