Начало / Последни новини / Локомотив с втори неуспешен опит срещу Монтана

Локомотив с втори неуспешен опит срещу Монтана

Юношите старша възраст на Локомотив загубиха в Монтана от едноименния тим с 0:3. Двубоят е от 12-ия кръг на квалификационна група Е на държавното първенство по волейбол. Това е втората среща между съперниците от началото на сезона. В 5-ия кръг червенобрежкия тим отстъпи със същия резултат в гостуването си. Развоят на сегашния мач бе копие на онзи от 25 ноември миналата година. Три опита за пробив направиха локомотивци и в два от случаите бяха близо да спечелят гейм, но в крайна сметка не успяха. Срещата започна изключително оспорвано, а резултата се движеше точка за точка. Накрая обаче гостите не издържаха и отстъпиха с 23:25. Вероятно тази загуба ги сломи и във втория гейм записаха с 6 точки по-малко. Развоят на третата част бе идентичен с този от първата. Монтанци измъкнаха в края й победата с 25:22.

С четири победи, пет загуби и 12 точки, локомотивци затвърдиха четвъртото си място в класирането.