Начало / Последни новини / Локомотив загуби в Тетевен

Локомотив загуби в Тетевен

Юношите старша възраст на Локомотив паднаха в Тетевен от едноименния тим с 3:0. Двубоят е от 14-ия кръг на квалификационна група Е на държавното първенство по волейбол. Това е втората среща между съперниците от началото на сезона. В 7-ия кръг червенобрежкия състав отстъпи вкъщи с 1:3. Сега състезателите му започнаха слабо и в първия гейм записаха едва 16 точки. Последвалото активизиране направи втората част най-оспорваната в мача. Битката бе точка за точка, но накрая домакините измъкнаха победата с 26:24. По идентичен начин се разви и третия гейм. Локомотивци обаче го завършиха с 21 точки. С по 6 победи и загуби и 18 точки, волейболистите от Червен бряг са непоклатими на четвъртото си място в класирането.