Начало / Последни новини / Локомотив взе само гейм срещу лидера

Локомотив взе само гейм срещу лидера

Юношите старша възраст на Локомотив загубиха в Червен бряг от Изгрев /Ябланица/ с 1:3. Двубоят е от 11-ия кръг на квалификационна група Е на държавното първенство по волейбол. Това е втората среща между съперниците от началото на сезона. В 4-ия кръг червенобрежкия тим отстъпи със същия резултат в гостуването си. Развоят на сегашния мач бе копие на онзи от 18 ноември миналата година. Волейболистите от Ябланица взеха първия гейм с 25:18. Локомотивци излязоха мобилизирани за втората част и я спечелиха с 25:21. Това обаче се оказа най-доброто от тях. В следващите два гейма не успяха да се противопоставят на лидера, записвайки съответно 17 и 16 точки. С по четири победи и загуби и 12 точки, локомотивци затвърдиха четвъртото си място в класирането.