Начало / Последни новини / Локомотив без проблеми срещу врачани

Локомотив без проблеми срещу врачани

Юношите старша възраст на Локомотив победиха в Червен бряг врачанския Ботев с 3:0. Двубоят е от 13-ия кръг на квалификационна група Е на държавното първенство по волейбол. Това е втората среща между съперниците от началото на сезона. В 6-ия кръг червенобрежкия тим спечели гостуването си със същия резултат. Развоят на сегашния мач бе копие на онзи от 2 декември миналата година. Срещата започна оспорвано, но домакините контролираха развоя на резултата и взеха първия гейм с 25:18. Кулминацията на мача бе втората част. Резултатът се движеше точка за точка. Накрая обаче гостите не издържаха и отстъпиха с 22:25. Вероятно тази загуба ги сломи и в третия гейм записаха със 7 точки по-малко.

С 6 победи, 5 загуби и 18 точки, локомотивци са непоклатими на четвъртото си място в класирането.