Акценти

Лекция за храненето на бременната жена и захранването на кърмачето ще проведат в РЗИ – Плевен

Отговори на често задавани въпроси – какво означава балансирано хранене, кои храни са за предпочитане пред други, какво представлява хранителната пирамида, има ли „перфектни“ диета, режим и вкус и други ще получат плевенчанки другата седмица. Ла Лече Лига – Плевен ще предостави на среща информация за храненето на бременната жена, кърмачката и цялото семейство.

Захранването на бебето е важен момент и често възникват много въпроси около него. Лекцията ще ви даде интересна и полезна информация за признаците на готовност за захранване, чрез които бебето ви ще покаже, че моментът е дошъл. Също ще научите за различните видове захранване – предимствата и недостатъците им, както и подходящи първи храни.

Лекцията на тема „Храненето на бременната жена, кърмачката и цялото семейство. Захранване на бебето” ще се проведе на 20 май, петък, в Регионална здравна инспекция – Плевен от 10 часа. Тя е безплатна и всеки може да си тръгне от нея, когато пожелае.

За повече информация: Мария Кънева – 0886 83 24 86

lllbg.org – Ла Лече Лига
https://www.facebook.com/lllbg – ЛЛЛ във фейсбук
https://www.facebook.com/lllpleven – Неформална група с подкрепата на Ла Лече Лига Плевен
0888 555 385 – национален телефон на ЛЛЛ за информация, помощ и подкрепа.

Прочетете също:

Молебен за дъжд в храм „Света Троица“ в Кнежа обединява общността в надежда за плодородие и благоденствие

На 15 август 2023 г. в храм „Света Троица“ в Кнежа бе отслужен молебен за …