Начало / Последни новини / Левски с очакван успех

Левски с очакван успех

Едноименният отбор на град Левски спечели с 3:1 срещу Ботев /Луковит/. Двубоят бе от 16-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините контролираха всичко през цялото време. Бързо нанесоха двоен удар. Четвърт час след началото Цветан Петров центрира от корнер и Станислав Иванов откри резултата. Малко след това Славей Байрактаров проби и подаде успоредно на голлинията, където Ивайло Иванов само насочи топката в мрежата за 2:0. Интригата се върна в 31-ата минута, когато Николай Иванов се възползва от грешка на левскарската отбрана и намали – 2:1. Десетина минути по-късно Ивайло Иванов прехвърли луковитския страж, но топката премина от външната страна на вратата. Веднага след почивката той открадна топката от съперник, надбяга Емил Грозев и стреля неспасяемо за крайното 3:1.

Снимка: ОФК Левски 2007 – фейсбук