Начало / Последни новини / Левски с категоричен успех над Партизан

Левски с категоричен успех над Партизан

Едноименният тим на град Левски победи с 3:0 Партизан /Червен бряг/ в контролна футболна среща играна в Ловеч. Стана интересен двубой, въпреки че съперниците заложиха повече на битката. През първото полувреме гол не падна, но емоциите не бяха малко. Левскарите създадоха няколко голови положения, но Ивайло Емилов Иванов и Венцислав Миленов не успяха да ги оползотворят. Половин час след началния съдийски сигнал футболист на Партизан изпрати топката в гредата. Малко преди края на полувремето пък бившия капитан на червенобрежкия тим Цветан Петров не успя да вкара от дузпа на доскорошните си съотборници. След почивката треньора на Левски – Петър Ванков влезе в игра и раздвижи съотборниците си. В 50-ата минута отбора му вече имаше гол аванс. Реализира го Миленов от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Петров. Четвърт час преди края Миленов проби по фланга, подаде успоредно на голлинията и Любомир Борисов покачи на 2:0. Същото се случи и в 80-ата минута, но този път Петров асистира на Славей Байрактаров.