Начало / Последни новини / Левски с важна победа

Левски с важна победа

Едноименният тим на град Левски спечели с 3:1 срещу гостуващия му Първа атомна (Козлодуй). Двубоят е от 21-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Изключително ценен успех за домакините в битката им за спасение от изпадане. Мачът обаче тръгна лошо за тях. След началните 20 минути те изоставаха в резултата, тъй като Пламен Венелинов вкара за гостите. Отборът на Левски обаче реагира мигновено и в 28-ата минута пасивът бе заличен с попадението на Денис Николов. В оставащото време до почивката равенството се запази. Развръзката настъпи след почивката. Борислав Трендафилов стана герой за левскарите в първата половина на втората част. Той даде преднина на отбора си в 53-ата минута. Малко по-късно за втори път изпрати топката в козлодуйската врата.