Начало / Последни новини / Левски разгромен в Берковица

Левски разгромен в Берковица

Тежко поражение – 1:5 понесе едноименния тим на град Левски в Берковица от местния Ком. Двубоят е от 28-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Всичко в този мач приключи за 13 минути през първото полувреме, а гостите въобще не успяха да се противопоставят. Половин час след началния съдийски сигнал бе отсъдена дузпа и Гълъб Герасимов откри резултата за домакините. Малко след това Ваньо Иванов два пъти шутира топката в левскарската мрежа. Секунди преди почивката Ивайло Андреев направи 4:0. Той се разписа и в 54-ата минута. Почетното попадение за Левски вкара Спас Спасов в средата на втората част.