Начало / Последни новини / Левски разбит в Луковит

Левски разбит в Луковит

Едноименният тим на град Левски претърпя 0:4 в Луковит от местния Ботев. Двубоят е от 3-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. През целия мач топката се разиграваше предимно в половината на гостите. Още не бе преполовено първото полувреме и топката вече бе спряла два пъти в мрежата на левскарите. В 5-ата минута Милен Тонев откри резултата, оползотворявайки пас на Александър Асенов. После бранител на Левски игра с ръка и рефера отсъди дузпа, която Митко Милчев превърна в гол – 2:0. Попадението успокои ботевци и стопира устрема на противника му. Четвърт час преди края Едис Селимински бе изведен на стрелкова позиция и направи резултата класически. По идентичен начин пак той оформи окончателното 4:0.