Начало / Последни новини / Левски пропусна да разгроми Трявна

Левски пропусна да разгроми Трявна

Едноименния тим на град Левски спечели с 2:1 у дома срещу Трявна. Двубоят е от 25-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Домакините пропуснаха да разгромят съперника. Това можеше да се случи още до почивката. Вместо изразителна преднина за тях полувремето приключи 1:1. В 20-ата минута Ивайло Иванов бе фаулиран в наказателното поле и сам реализира отсъдената дузпа. Последваха фрапантни пропусни на Евгени Систов, Цветан Петров и голмайстора Иванов. Секунди преди последния съдийски сигнал Петър Ванков спря с нарушение съперник и Илко Трифонов вкара дузпата за 1:1. През второто полувреме доминацията на левскарите бе тотална. Пак Систов и Петров пропуснаха. Логиката възтържествува четвърт час преди края когато Иво Върбанов свали топката с глава към Систов и той заби победното попадение.