Начало / Последни новини / Левски подчини Първа атомна

Левски подчини Първа атомна

Едноименният тим на град Левски продължава с възходящото си представяне в Северозападната Трета аматьорска футболна лига и вече е трети в класирането. Поредната им жертва бе приятната изненада от началото на сезона Първа атомна /Козлодуй/. Левскарите я победиха у дома с 2:0 в среща от 11-ия кръг на първенството. През първото полувреме гостите повече владееха топката, но опасностите бяха пред тяхната врата. Още в 8-ата минута Любомир Тодоров пропусна да вкара пред празната врата. После Цветан Петров шутира встрани. Гостите пък не се възползваха от неразбирателство в защитата на съперника. В 30-ата минута Петров отново се размина с попадение. След почивката домакините пренесоха играта в половината на противника и резултата не закъсня. В 57-ата минута Ивайло Иванов центрира и Евгени Систов насочи топката с глава в гредата и тя спря в мрежата. Четвърт час преди края Иванов оползотвори пас на Петров за крайното 2:0. В оставащото време Славей Байрактаров и Станислав Иванов пропуснаха да направят успеха изразителен.