Начало / Последни новини / Левски подчини Мизия

Левски подчини Мизия

Минимална победа с 1:0 взе едноименния тим на град Левски при гостуването си на Мизия в Кнежа. Това бе последната контрола за двата отбора преди пролетния дял на Северозападната Трета футболна лига. Единственото попадение реализира Цветослав Игнатов. В 54-ата минута той оползотвори пробив и прецизно подаване на Венцислав Миленов, насочвайки топката в мрежата на съперника. През първото полувреме левскарите имаха превес във владеенето на топката. Само веднъж обаче застрашиха вратата на противника след удар на Тони Паликрушев, но бранител изби от голлинията. Домакините също имаха възможност да открият резултата, но Милен Тонев не успя да преодолее стража Иван Георгиев. След почивката гостите натиснаха. Освен гола си, Игнатов бе изведен още три пъти очи в очи с вратаря на Мизия, но не не успя да го надиграе. В края на мача Десислав Русев получи топката зад защитата, но резервния вратар на Левски – Димитър Височков бе по-бърз и изби топката преди тя да попадне в опитния нападател.

Снимка: facebook.com/OFK-Levski-2007