Начало / Последни новини / Левски пак изненада неприятно

Левски пак изненада неприятно

Отборът на Левски от едноименния град загуби вкъщи от Янтра /Полски Тръмбеш/ с 0:2. Двубоят бе от 4-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Това бе трета загуба за състава от началото на сезона. Както и в предишните два пъти и сега левскарите разочароваха. Личеше си, че липсва хъс и желание у футболистите. Трябва обаче да се отдаде дължимото на съперника. Той откри резултата в средата на първото полувреме, чрез Борислав Иванов. Същият уцели и гредата. В края на полувремето пък вратаря спаси дузпа на Цветан Петров – при първия удар изби, а после хвана топката след добавката на изпълнителя. В началото на второто полувреме пак стража на гостите изби удар на Евгени Систов, а връхлитащия Тони Паликрушев насочи топката над вратата. В 70-ата минута Петър Ванков стреля с глава в ръцете на вратаря. Всичко приключи с попадението на Владимир Атанасов.