Начало / Последни новини / Левски падна и от Трявна

Левски падна и от Трявна

Шеста загуба за едноименния тим на град Левски от началото на сезона в Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Нанесе я гостуващия му Трявна с 1:0 в среща от седмия кръг на първенството. Домакините играха повече от полувреме с 10 футболисти. Селекцията от балканското градче доминираше през целия мач. В 27-ата минута Илко Трифонов завърши с точен удар бърза атака на съотборниците си – 0:1. Малко преди почивката Васил Андреев се измъкна сам срещу вратаря и бранител на Левски го спря с нарушение за което получи червен картон. До края играчите на Трявна пропуснаха доста положения. Андреев, Трифонов, Никола Банев, Христо Христов и Илиян Тосунов пропиляха най-добрите възможности. Дори и с десет футболисти левскарите опитваха да са равностойни, но …