Начало / Последни новини / Левски надви Павликени с лекота

Левски надви Павликени с лекота

Минимална победа – 1:0 взе едноименния тим на град Левски при гостуването си в Павликени. Това бе втората приятелска среща за селекцията на Петър Ванков от началото на подготовката за първенството на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Единственото попадение падна след автогол. В 34-ата минута Цветан Петров се устреми към вратата на домакините и съперник в стремежа си да избие топката я насочи във вратата. Иначе домакините започнаха по-добре. В 3-ата минута уцелиха гредата след изпълнение на фаул. После още веднъж застрашиха опасно вратата на противника. В 10-ата минута Веско Митев извърши нарушение, но Димитър Височков хвана топката след изпълнената дузпа. Постепенно левскарите наложиха волята си без особено да се напрягат. В 28-ата минута Петров пропусна да вкара дузпа. После съотборниците му Любомир Борисов и Венци Миленов се разминаха с гола, а след шут на новото попълнение Евгени Систов и гредата помогна на съперника. След почивката съпротивата на павликенския тим съвсем изчезна. Поне 7-8 гола пропуснаха гостите до края на мача.

Снимка: facebook.com/OFK-Levski-2007