Начало / Последни новини / Левски загуби от Севлиево

Левски загуби от Севлиево

Едноименният тим на град Левски падна от Севлиево с 0:2. Двубоят е от 20-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. През целия мач домакините въобще не успяха да се противопоставят на третия в класирането. Срещата започна лошо за левскарите. В 7-ата минута Лилян Маринов им вкара с глава след центриране на Георги Василев. В средата на полувремето севлиевския полузащитник още веднъж надигра вратаря на Левски – 2:0. Двете попадение дадоха нужната увереност и спокойствие на гостите. Те не изпуснаха контрола върху събитията на терена. Имаха и шансове да бият с повече, но Радослав Байчев, Маринов и Хосеин Трайков не се възползваха.