Начало / Последни новини / Левски взе само точка в Полски Тръмбеш

Левски взе само точка в Полски Тръмбеш

Без голове – 0:0 завърши двубоя от 19-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига между Янтра (Полски Тръмбеш) и едноименния тим на град Левски. За пропуснатата победа трябва да съжаляват гостите. Те имаха превес през целия мач, създадоха и голови положения, но не успяха да ги реализират. Още в началото Цветан Петров се измъкна сам срещу вратаря, прехвърли го, но топката премина над гредата. До почивката Любомир Тодоров и Ивайло Иванов стреляха опасно по веднъж. През втората част левскарите отново контролираха всичко. Четвърт час след началото й Тони Паликрушев не уцели вратата след удар с глава. Малко след това Евгени Систов вкара гол, но рефера го отмени заради засада. Антонио Иванджиков пък шутира, но бранител успя да избие. В 70-ата минута Любомир Тодоров стреля и топката се удари в ръката на съперник, но съдийски сигнал не последва. Десетина минути преди края Систов бе повален в наказателното поле, но отново нямаше сигнал за нарушение.

Снимка: ОФК Левски 2007 – фейсбук