Начало / Последни новини / Левски близо до спасението

Левски близо до спасението

Едноименният тим на град Левски спечели у дома срещу Академик /Свищов/ с 3:1. Двубоят е от 23-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Заслужен успех с оглед събитията на терена през 90-те минути. Противно на крайния резултат топката спря първо в мрежата на левскарите. Там я шутира Павел Петков четвърт час след началния съдийски сигнал. Отговорът дойде след още толкова време. Борислав Трендафилов реализира изравнителното попадение. Футболистите вече мислеха за почивката когато опитния Петър Димитров даде аванс на Левски. Интригата окончателно бе премахната десетина минути преди последния съдийски сигнал с гола на Денис Николов. С тази победа Левски вече се измъкна от зоната на изпадащите.