Начало / Последни новини / Катастрофа за детския Спартак в Трявна – 1:9

Катастрофа за детския Спартак в Трявна – 1:9

Плевенският Спартак загуби катастрофално – 1:9 в Трявна от едноименния тим във футболна среща от 19-ия кръг на детското първенство на подзона Велико Търново. Това бе най-малкото с което се отърваха гостите. Всяка атака на съперника всяваше ужас в плевенската отбрана и вратаря. Противно на крайния резултат обаче мачът започна оптимистично за спартаковци. Християн Петков уцели гредата. После домакините откриха резултата. След това Петков можеше да изравни, но озовал се сам срещу тревненския страж не успя да го преодолее. Дотук явно бяха възможностите на плевенския тим. Видимо по-големи на години домакините натиснаха и до почивката вкараха още четири пъти. След нея добавиха още две попадения. В 60-ата минута Алекс Асенов получи топката за защитата на съперника и реализира почетния гол за Спартак. В оставащото време до края противникът вкара още два пъти за окончателното 9:1.