Начало / Последни новини / Каратеките на „Киокушин” – Левски  с нови победи на  международен турнир

Каратеките на „Киокушин” – Левски  с нови победи на  международен турнир

Призови места завоюваха каратеките от СКК „Киокушин” – Левски, на провелия се на 20 ноември Международен турнир Купа „Шумен” за начинаещи състезатели и ветерани.

Деян Спасов /момчета до 8 години,  категория до 35 кг./  зае 3-то място, Калин Колев /юноши младша възраст, категория до 55 кг./ се класира на 2-ро място, Атанас Атанасов /юноши старша възраст, категория до 65 кг./ също се изкачи на 2-ро място.

Сенсей Милен Петров се класира на 1-во място при ветераните в категория над 100 кг.

В турнира са участвали  близо 300 състезатели.

Следващото състезание, в което ще участват изявените състезатели на клуба е Световното първенство за деца, юноши и девойки младша и старша възраст, което ще се проведе на 3 и 4 декември  във Варна. Клубът от Левски ще бъде представен от Ива Петрова, Светослав Стилиянов и Мариела Любенова.

Сенсей Росица Петрова с още петима  изявени международни съдии, ще представляват съдийският апарат, от българска страна, при отсъждане на срещите.