Начало / Последни новини / Изненадваща загуба за юношите на ВК Локомотив

Изненадваща загуба за юношите на ВК Локомотив

Юношите старша възраст на Локомотив загубиха в квалификационна група Е на държавното първенство по волейбол с 1:3 в Червен бряг от Град /Белоградчик/. Двубоят е от четвъртия кръг на надпреварата. Поражението е първо за локомотивци и доста изненадващо, на фона на представянето на съперниците от началото на сезона. Още от самото начало обаче стана ясно, че домакините ще имат доста трудности. След изключително оспорвана първа част, те все пак спечелиха с 25:23. Това обаче бе най-доброто за тях в срещата. Във втория гейм записаха само 15 точки. Третият бе най-слабия за тях – 12:25. И в четвъртата част не се получи битка – 25:14 за волейболистите от Белоградчик. След този резултат червенобрежкия тим все пак запази второто място в класирането.