Начало / Здравеопазване / Зъболекар е първият победител в турнира по тенис на маса за Купата на МБАЛ „Св. Панталеймон”

Д-р Енчо Нинов, лекар по дентална медицина в МДЦ „Св. Панталеймон” – Плевен, е победителят в първия от поредицата турнири по тенис на маса за служители от структурите на МБАЛ, ДКЦ и МДЦ „Св. Панталеймон” – Плевен. Състезанието се проведе в една дисциплина – индивидуално, с директни елиминации. Съдия на турнира е Шенол Ебазар, състезател и треньор по тенис на маса.

Наградата на победителя за месец ноември беше връчена от д-р Йордан Георгиев – управител в МБАЛ „Св. Панталеймон” – Плевен.

Турнирът ще се провежда всеки месец до април включително. Победителите в месечните турнири ще играят за Купата през месец май 2019 година.