Начало / Спорт / Зрелищно реми за „Спартак“ в контрола срещу „Ботев“ – Луковит

Зрелищно реми за „Спартак“ в контрола срещу „Ботев“ – Луковит

Зрелищно голово реми направиха отборите на „Спартак” – Плевен и „Ботев” – Луковит в контролна среща, играна нафутбол стадион „Салито“ в Ловеч, пише сайтът plevensport.eu. Двата тима са  вкарали по три попадения за крайното 3:3.

Това е втората проверка за състава на Бойко Цветков, като в първата, която се игра в сряда, отново на изкуствения терен в град Ловеч, плевенчани загубиха минимално с 1:2 от Етър (Велико Търново).

В днешния мач „Спартак” два пъти е бил догонващ в резултата като първо в 29-ата минута „Ботев” повежда след гол от 11-метров наказателен удар, а плевенчани изравняват няколко минути по-късно. През втората част луковитският тим отбеляза нови два гола – в 52-ата и в 63-ата минути. Спартаклии обаче успяват да вкарат още два гола, вторият от дузпа, и да  възстановят равенството – 3:3.

Следващата контролна среща на „Спартак”  ще бъде на 15  февруари, събота, когато „синьо-белите“ ще гостуват на „Ботев” – Враца, напомня plevensport.eu