Начало / Последни новини / Загуби за волейболистите на Спартак 1996 /Плевен/ и Локомотив /Червен бряг/

Загуби за волейболистите на Спартак 1996 /Плевен/ и Локомотив /Червен бряг/

С поражения приключи четвъртия кръг от зоналния турнир на група Е по волейбол за Спартак 1996 /Плевен/ и Локомотив /Червен бряг/. Първенството е за юноши под 20 години. Плевенчани водени от треньорката Мариана Костова паднаха в Монтана от едноименния тим с 0:3. Това бе четвъртата поредна загуба за Спартак 1996 от началото на сезона. Със същия резултат преди това го победи лидера Изгрев /Ябланица/, Град /Белоградчик/ и Локомотив. Така плевенския тим остана на последното място в класирането.

Червенобрежкият състав имаше трудна задача, гостувайки на водача в класирането. В Ябланица, локомотивци бяха равностойни само в първите два гейма, след които резултата бе 1:1. В следващите два обаче взеха съответно 14 и 15 точки и мача приключи 1:3. Това бе първата загуба за селекцията от Червен бряг. В предишните си срещи тя се наложи с по 3:0 над Спартак 1996 и Град, а във втория кръг почиваше. Тези показатели отредиха трето място на отбора във временното класиране след четвъртия кръг.