Начало / Последни новини / Етър и Спартак завършиха наравно

Етър и Спартак завършиха наравно

Без победител – 1:1 завърши контролната футболна среща във Велико Търново между Етър и Спартак /Плевен/. Съперниците излязоха без някои от основните си футболисти. Мачът започна с голова възможност за гостите, но Михаил Кулов не успя да преодолее стража на „болярите“ Христо Иванов. Десетина минути по-късно обаче домакините вече имаха попадение аванс дело на Стефан Неделчев. Плевенчани не се стъписаха и дори в средата на полувремето бяха близо до изравняване. До почивката съперника им имаше две възможности, но резултата остана непроменен. През втората част селекцията на Бойко Цветков беше по-организирана. Час след началото на мача Радой Божилов изравни. При ответната атака търновлии изпуснаха отново да поведат. В оставащото време до края плевенския тим дори имаше реални шансове да спечели.