Начало / Последни новини / Етър излъга старшата на ОФК Спартак

Етър излъга старшата на ОФК Спартак

Юношите старша възраст на плевенския ОФК Спартак отстъпиха в Самоводене на Етър /Велико Търново/ с 1:2. Двубоят бе от 12-ия кръг на зоналната футболна А група. Домакините измъкнаха трите точки секунди преди края, когато съперника им не покри нападател, който овладя топката и стреля от границата на наказателното поле. Стана слаб мач почти без голови ситуации. Действията се развиваха предимно в средата на терена, като съперниците изритваха безцелно топката. В средата на първата част след центриране от корнер футболист на „болярите“ насочи с глава топката в мрежата. В 64-ата минута голмайсторът на плевенчани Александър Александров получи пас между защитниците, стража на търновлии излезе да го пресрещне, но той насочи топката покрай него за 1:1.