Начало / Последни новини / Диана Иванова с второ място за купа „НСА – Сивен“

Диана Иванова с второ място за купа „НСА – Сивен“

Диана Иванова е единствената от плевенския СКО Север с призово класиране от състезанието по ориентиране за купа „НСА – Сивен“ в София. Тя се класира на второ място при момичетата до 16 години. И в двата старта – средна дистанция и спринт плевенчанката финишира непосредствено след победителката Бранимира Маркова от Вежен /Тетевен/. Третата позиция е за Велислава Върбанова от Компас крос /Русе/. От останалите ориентировачи на СКО Север, Цветелина

Митева бе най-близо до призовата тройка. Тя завърши на четвърто място при жените до 35 години. По-бързи от нея бяха представителки на домакините, Бачо Киро – 94 /Дряново/ и столичния клуб Валди. В най-престижната надпревара на дамите – 21Е, плевенчанката Грета Борисова е пета. Първите две места тук са за Младост /Благоевград/, а третото взе Узана /Габрово/. В същия старт, но при мъжете Виктор Мерджанов е 13-и. Симеон Митев пък е шести при момчетата до 12 години.