Акценти

Децата от ЦНСТ „Приятели” в Плевен получиха дарение

Народният представител Владислав Николов от Плевенски избирателен район направи поредното дарение за 15 деца, настанени в Центъра за настаняване от семеен тип „Приятели“ град Плевен. Дарението от шампоани, пасти за зъби и други хигиенни пособия прие ръководителят на Центъра Клара Генова. „Помощта е много навременна, тъй като предстои Центърът да мине под управлението на Община Плевен.  Във връзка с това Центъра не разполага с достатъчно средства, за да закупи нужните материали за личната хигиена на децата”, сподели Генова.

 Ръководителката на центъра благодари за помощта на народния представител Владислав Николов и изрази надежда, че подкрепата му към децата от Центъра ще продължи и за напред.

Прочетете също:

В Свищов откриха новата учебна година в Стопанска академия „Д.А. Ценов“ с участието на заместник областния управител на Плевен

На официално събитие, проведено в Свищов, новата учебна година 2025/2026 на Стопанска академия „Д.А. Ценов“ …