Начало / Последни новини / Децата на Спартак с тежко поражение

Децата на Спартак с тежко поражение

Разгром – 1:5 у дома понесе детския тим на Спартак /Плевен/ от Локомотив /Горна Оряховица/. Двубоят, който приключи преди около час бе от четвъртия кръг на първенството на подзона Велико Търново.

Плевенският тим бе по-малък на години от съперниците си и това оказа пагубно влияние за него особено в края на срещата. Началото не предвещаваше подобен резултат. Първото полувреме бе равностойно, като битката бе предимно в средата на терена. В 10-ата минута нападател на гостите се възползва от грешка в плевенската отбрана и откри резултата. Малко след това Кристиян Петков бе изведен на стрелкова позиция и шутира неспасяемо – 1:1. Равновесието в мача се запази до последния четвърт час. Възможности за домакините пропиляха Алекс Асенов и голмайстора Петков. След това обаче спартаковци отпаднаха физически и съперника им се възползва по най-добрия начин, реализирайки четири пъти в последните 15 минути.