Начало / Последни новини / Децата на Спартак със загуба в голов трилър

Децата на Спартак със загуба в голов трилър

Спартак /Плевен/ загуби с 4:5 от гостуващия му Янтра (Полски Тръмбеш) в отложена среща от първия кръг на детското футболно първенство на подзона Велико Търново. Стана луд мач, в който домакините водеха в резултата през цялото време, но накрая се предадоха. Те започнаха вихрено и в първите десет минути тотално надиграха противника. След това съперника им изравни играта и до края на мача никой не взе превес. Спартаковци поведоха с 2:0. Гостите върнаха едно попадение, но до края на първата част домакините вкараха още веднъж. След почивката отбора от Полски Тръмбеш на два пъти скъсяваше дистанцията – 2:3, 3:4, а после дори изравни. Развръзката отиваше към хикс, но в последната минута футболист на Янтра донесе победата на отбора си.