Начало / Последни новини / Децата на Спартак /Плевен/ загубиха във Велико Търново

Децата на Спартак /Плевен/ загубиха във Велико Търново

Загуба – 0:3 записаха децата на плевенският Спартак при гостуването си на Етър /Велико Търново/ в среща от 10-ия кръг на Елитната футболна група до 15 години /U15/ зона Северозапад.

Малките „боляри“ бяха по-добри и заслужено спечелиха. Селекцията на треньора Ботьо Ботев също имаше своите шансове. Още в 5-ата минута Методи Янков навърза търновската защита, финтира вратаря и бе повален в наказателното поле, но сигнал за дузпа не последва. В 36-ата минута футболист на домакините центрира от фаул, плевенската защита остави непокрит съперник и той откри резултата. В началото на второто полувреме плевенчани пропуснаха да изравнят. При ответната атака съдията отсъди дузпа за етърци и те я вкараха. Крайното 3:0 дойде след бърза контраатака.