Начало / Последни новини / Децата на ОФК Спартак с очакван разгром над ДФК Видин

Децата на ОФК Спартак с очакван разгром над ДФК Видин

ОФК Спартак разгроми ДФК Видин с 5:2 в Плевен. Двубоят бе от 11-ия кръг на зоналното футболно първенство за деца до 15 години. Селекцията на Момчил Челестинов бе с класи над съперника и пропусна да го бие с двуцифрен резултат. Домакините натиснаха още от самото начало и бързо премахнаха интригата. В 4-ата минута Дейвид Георгиев изпрати топката в мрежата. След още толкова време Васко Първанов удвои. Двете попадения явно успокоиха плевенчани и следващите минути те намалиха леко темпото. Въпреки това топката епизодично напускаше половината на гостите. В 25-ата минута Алекс Асенов направи преднината категорична. Малко преди почивката Яни Петров изпрати топката за четвърти път във вратата на видинчани. Челестинов излезе за втората част със седем нови футболисти. В 38-ата минута гостите вкараха – 4:1. В средата на полувремето обаче Ангел Боев реализира петия гол за Спартак. Малко след това съперника оформи крайното 5:2.