Начало / Последни новини / Децата на ОФК Спартак разгромиха Академик /Свищов/

Децата на ОФК Спартак разгромиха Академик /Свищов/

Разгромна победа – 7:0 взе плевенския ОФК Спартак над връстниците си от Академик /Свищов/ в първия си мач за сезона от детското футболно първенство на подзона Велико Търново. Двубоят бе от втория кръг /в първия селекцията на Момчил Челестинов по програма почиваше/.

Днес плевенчани прегазиха гостите си. През първото полувреме паднаха само два гола. Реализираха ги Алекс Асенов и Васко Първанов. След почивката всяка атака вещаеше паника пред свищовската врата. Асенов и Първанов се разписаха по още веднъж. Юли Николов също два пъти матира вратаря на съперника. Окончателното 7:0 оформи Павел Челестинов – младши.