Начало / Последни новини / Децата на ОФК Спартак изпуснаха разгром в Габрово

Децата на ОФК Спартак изпуснаха разгром в Габрово

Плевенският ОФК Спартак завърши 1:1 в Габрово срещу местния Янтра 1919. Двубоят бе от 16-ия кръг на детското футболно първенство U-11 – зона Велико Търново. Домакините трябва да са доволни, че съперника им подари точка, защото не проведоха нито една атака към плевенската врата. Спартаковци надиграха тотално противника, но демонстрираха неумение пред гола. Те поведоха в 7-ата минута, когато Йордан Лечев се измъкна сам срещу габровския вратар и го преодоля. Малко след това голмайстора уцели и гредата. В 20-ата минута футболист на Янтра изрита топката от центъра на терена и тя прехвърли разконцентрирания вратар на гостите за 1:1. Натискът на плевенския тим се засили, но полувремето приключи без промяна. След почивката всяка атака на Спартак вещаеше голова опасност. Лечев пак стреля в гредата, същото стори и Мартин Върбанов. Последваха още пропуски, но равенството се запази до края.