Начало / Последни новини / Децата на ОФК Спартак вкараха седем пъти в Павликени

Децата на ОФК Спартак вкараха седем пъти в Павликени

Селекцията на Момчил Челестинов разнищи в Павликени едноименния тим с 7:2. Двубоят бе от 31-ия кръг на детското футболно първенство на подзона Велико Търново. Всяка атака на спартаковци всяваше паника у съперника. С хеттрик се отчете Павел Челестинов. Той даде тон за голеадата в 10-ата минута. После Васко Първанов и Дейвид Димитров направиха аванса на плевенчани категоричен. В края на полувремето домакините върнаха едно попадение. След почивката обаче положението им стана доста тежко. Само за няколко минути Челестинов се разписа още два пъти. Веднага след това Димитров направи 6:1. После гостите намалиха оборотите. Въпреки това Юлиян Николов реализира. Малко преди последния съдийски сигнал стана 7:2.