Начало / Последни новини / Децата на Момчил Челестинов с категоричен успех в Свищов

Децата на Момчил Челестинов с категоричен успех в Свищов

Детският футболен тим на Спартак победи с 3:0 в Свищов връстниците си от местния Академик. Двубоят бе от 17-ия кръг на първенството от подзона Велико Търново. Селекцията на Момчил Челестинов можеше да разгроми противника, ако нападателите й бяха концентрирани в завършващата фаза. Гостите надиграха по всички показатели съперника. Над всички бе капитана им и лидер Мартин Дешев. Още след началния съдийски сигнал плевенчани пренесоха играта в половината на домакините. В 10-ата минута Юлиян Николов вкара страхотен гол от границата на наказателното поле, шутирайки от воле. Набезите на спартаковци продължиха, но до края на полувремето ново попадение не падна. В 52-ата минута след разиграване с Павел Челестинов, Николов заби втори гол. После Челестинов пропусна с глава. Християн Нечев също пропиля отличен шанс. Малко преди края Християн Петков завърши самостоятелен пробив с неспасяем шут за окончателното 3:0.