Начало / Последни новини / Децата на Момчил Челестинов с категоричен успех в Килифарево

Децата на Момчил Челестинов с категоричен успех в Килифарево

Плевенският ОФК Спартак победи в Килифарево местния Белица с 3:0. Двубоят бе от 7-ия кръг на детското футболно първенство на подзона Велико Търново. Водена от лидера и капитан Юлиян Николов, селекцията на Момчил Челестинов доминираше през целия мач и дори можеше да бие с по-голяма разлика. В 22-ата минута Християн Методиев откри резултата с красиво попадение от воле. Малко след това Алекс Асенов бе изведен с пас от дълбочина и прецизно насочи топката в мрежата за 2:0. Плевенчани реализираха веднъж и след почивката. Случи се в 45-ата минута, когато Павел Челестинов шутира, вратаря изби, но при добавката на Васко Първанов бе безпомощен. После за спартаковци влязоха седем нови футболисти и срещата просто се доигра. Домакините не сътвориха нищо пред противниковата врата, въпреки че се опитваха да играят футбол.